• Dzień 7 grudnia pozostanie na długo w pamięci dzieci z naszego przedszkola i ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość-Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Za sprawą Pani Dyrektor i jej "czarodziejskiego ołówka" nasze kochane dzieciaczki stały się pełnoprawnymi członkami naszej przedszkolnej społeczności.
          Tego dnia odwiedził nas również nikt inny, jak Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Dzieci były bardzo szczęśliwe i rozpromienione. To był dzień pełen wrażeń, który z pewnością na długo pozostanie w naszych sercach.

• Nagłówek

• Marzanno, Marzanno Ty zimowa panno, pięknie cię żegnamy, bo wiosnę witamy! " W dniu 22 marca wszystkie dzieci z naszego przedszkola i zerówki wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie pożegnania zimy- powitania wiosny. Dzieci w uroczystym korowodzie na czele z zimową marzanną pożegnały zimę oraz wesołymi piosenkami powitały długo oczekiwaną wiosnę.

• Nagłówek